Жителі Олевщини нагороджені пам’ятними медалями

Під час акції «Відродження флоту починається з відродження корабельного лісу» відбулась церемонія вручення нагород.

Медалі вручали Міністр культури України Євген Ніщук та Голова Асоціації ветеранів Військово-Морських сил України віце-адмірал Сергій Гайдук. За підтримку патріотичних ініціатив, особистий внесок у становлення української державності пам’ятну медаль «100 років прапору Військово-Морських Сил України» вручили: голові Олевської ОТГ Олегу Омельчуку, старшому науковому співробітнику Інституту археології Національної академії наук України Андрію Петраускасу, головному спеціалісту відділу економічного розвитку, транспорту, туризму інвестицій та комунальної власності міської ради, краєзнавцю Юрію Халімончуку, головному лісничому дочірнього підприємства «Олевський лісгосп АПК» Віктору Пилипчуку, директору ДП «Олевський лісгосп АПК» В’ячеславу Колодяжному, голові громадської організації «Олевський районний центр допомоги бійцям АТО «Оберіг» Володимиру Безкоровайному, голові громадської організації  «Спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Олевського району» Андрію Іванову, раднику Міністра культури, головному продюсеру футбольного клубу «Маестро» Владиславу Сотнікову, піар-директору футбольного клубу «Маестро» Юрію Глушко.

Міський голова Олег Омельчук та голова громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Олександр Чудновець також нагородили   пам’ятною медаллю «200 років Тарасові Шевченку»: заступника директора з навчально-виховної роботи Олевської гімназії, історику-краєзнавцю Анатолія Шинкаря, директора Олевського народного краєзнавчого музею  Анну Вжесінську, вчительку української мови та літератури Олевської ЗОШ №3, ветерана педагогічної праці Феню Тернову.

Пам’ятною медаллю «1030 років хрещення Київської Русі» також були нагороджені: священник Олевської Свято-Воздвиженської церкви отець В’ячеслав Атаманенко та священник Кишинської Свято-Троїцької церкви отець Борис Вантух.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.