До уваги платників ЄСВ! Нові рахунки!

Управління Державної казначейської служби України в Олевському районі Житомирської області звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку 899998).

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ спливає 01.05.2019 року.

Починаючи з 02.02.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватися, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності, починаючи з 02.05.2019, здійснювати сплату ЄСВ за новими реквізитами (код банку – 899998).

При цьому повідомляємо, що для отримання нових реквізитів рахунків слід терміново звернутися до адміністратора коштів ЄСВ – територіальних органів Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України.