Засідання організаційного комітету по святкуванню Дня міста

Сьогодні, 11 квітня, відбулось засідання організаційного комітету по святкуванню Дня міста в цьому році. На ньому були присутні міський голова Олег Омельчук, його заступники Яків Осипчук та Сергій Мельник, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, начальник відділу культури Ірина Кльоц, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Алла Гаврилюк, директор Олевського ЦХЕТУМу Артем Курбеко, директор Олевської ЦБС Лідія Сібірьова, директор Олевської музичної школи Тетяна Тимків, директор Олевського МБК Павло Халімончук, директор Олевського народного краєзнавчого музею Анна Вжесінська, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Альона Ковальчук, а також заступники директорів з виховної роботи олевських загальноосвітніх закладів: Тамара Заруба (Олевська гімназія), Ніна Тарасевич (Олевська ЗОШ №2), Ольга Фещук (Олевська ЗОШ №3).

Цього року святкування Дня міста відбудеться 18 травня. Присутні обговорили план проведення 1307-ї річниці міста. Оскільки це третя субота травня, то святкування збігається з Днем Європи.

Свято буде насиченим цікавими подіями та розвагами для дітей та дорослих. Традиційно буде задіяна не лише центральна площа міста, а й інші локації, що додасть святу ще більше яскравих відтінків.

Цього року Олевськ готується до рекорду – наразі вже більше 400 учнів, їх батьків та вчителів навчальних закладів Олевська виявили бажання вийти на городище у древлянському вбранні. Навчальні заклади активно готуються. Раніше ми вже відвідали Олевську гімназію та Олевську ЗОШ №3 аби поцікавитися, як йде підготовка до свята.

Детальна програма святкування Дня міста буде оприлюднена згодом, тож слідкуйте за новинами на нашому сайті.