«Зробимо Україну чистою»

02.05.2019 року за ініціативи Олевського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області відбулася акція «Зробимо Україну чистою». Під час заходу особи, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації прибирали від сміття та упорядковували територію парку імені Гагаріна в м. Олевськ та територію біля річки Уборть.

Основною метою заходу є виховання у громадян свідомого, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, збереження та поліпшення санітарного стану  довкілля, правильного поводження з побутовими відходами та збереження чистоти життєвого простору. Спільними зусиллями з покращення стану довкілля ми намагаємося прищепити в суспільстві потребу в підтриманні екологічної безпеки, чистоти, комфорту та захисту середовища, в якому ми живемо.

Олевський РС

філії ДУ «Центр пробації»

у Житомирській області