В річку Уборть випустили близько 1 тонни риби

Нещодавно за сприяння благодійного фонду Сергія Пашинського відбулося зариблення річки Уборть, поблизу села Лопатичі. В річку було запущено близько 1 тонни мальків білого амура, коропа та товстолоба.

Метою такого заходу є збільшення рибних запасів, очищення та покращення екологічного стану водойми.

В акції, разом з місцевими жителями, взяв участь народний депутат України Сергій Пашинський, заступник міського голови Олександр Ніколайчук, депутат обласної ради Андрій Озерчук, голова Олевського осередку Благодійного фонду Сергія Пашинського Андрій Іванов, а також в. о. старости с. Лопатичі Наталія Горпинич.

Місцеві школярі також із задоволенням взяли участь у акції. Всі з великим захопленням випускали рибу в новий дім. Після завершення екологічного дійства для них було влаштовано солодкий стіл.