Нагородження кращих учнів Олевської гімназії “Сходження на Олімп”

3 травня в Олевському міському будинку культури відбулась церемонія нагородження кращих учнів та класів Олевської гімназії за підсумками навчального року «Сходження на Олімп». Нагороди отримували у таких номінаціях: «Учень року», «Спорт», Творчість» та «Лідер». Загалом цьогоріч нагороджено було 187 учнів. Також було відзначено дорослих, які плідно співпрацюють з гімназією.

Відповідно до Положення про «Олімп» кожен гімназист протягом навчального року має можливість отримати певну кількість балів за участь у шкільних, районних, обласних та Всеукраїнських заходах для учнівської молоді. Сума балів і визначає, яке саме місце отримають кандидати на щорічній церемонії нагородження найкращих.

Найбільшою групою учасників церемонії були учні, які набрали 10 балів, вони отримали подяки: Лупаїна Ілля, Філоненко Станіслав, Коц Олександра та Ганушевич Ліза (4-А), Налапко Яна (4-Б), Дворецька Маргарита (4-В), Пилипчук Надія та Ковальчук Ярослав (3-А), Богданець Олександра та Сіренко Володимир (3-Б), Калюк Марина, Кондратовець Поліна та Корчевський Денис (3-В), Полюхович Артем, Налапко Анна та Чорний Олександр (2-А), Стрибулевич Олександр та Шепетько Вероніка (2-Б), Данюк Кирило, Ковальчук Олександра, Рябой Анна, Черних Вікторія, Павленко Дарина та Русин Дмитро (2-В), Горпинич Роман (2-А), Попович Ярослава (2-Б), Гаврилюк Юлія (3-Б), Василевський Кирил (5-А), Басюк Анастасія (5-В), Тимощук Софія (6-А), Костик Іван, Кухновець Марина та Ковальчук Дарина (7-Б), Сидорчук Вікторія, Сіренко Валерія, Васильчук Сніжана та Ткачук Софія (8-А), Гайченя Крістіна, Майгун Юлія, Існюк Аліна, Ріхтер Вікторія, Музика Мирослав, Шоха Вікторія, Фещук Ангеліна та Тимощук Віталій (8-Б), Берлінова Дарина, Гребенчук Вікторія Путіловська Софія, Корчевська Вікторія та Потанін Ігор (9-А), Конюхов Дімітрій, Гайченя Тетяна, Гаврилюк Анна, Мальцева Анастасія та Мамич Яна (9-Б), Сорока Роман, Сотнікова Анна, Грищенко Дар’я, Ковальчук Вероніка та Павленко Назар (10-Б), Дмитренко Артем та Пістуненко Анастасія (11-Б), Богданець Карина (11-Б).

У номінації «Учень року» ІІІ місце зайняли 19 учнів: Харченко Єлизавета (8-Б), Ковальчук Валерія (9-А), Мамич Анна та Савченко Юлія (9-Б), Козаченко Вероніка, Юносова Крістіна та Корчевська Анастасія (7-А), Дробуш Анастасія, Остапчук Галина, Кравченко Анастасія та Чамор Ангеліна (7-Б), Пилипчук Євген (6-Б), Козловець Єлизавета (4-Б), Мусійчук Ярослава (4-В), Власюк Юлія (3-Б), Линник Владислава (3-В), Жавіно Олег (2-А), Ничипорчук Варвара та Шепетько Андрій (2-Б). 

ІІ місце завоювали: Сівковська Дар’я (5-А), Баланович Богдана (5-Б), Корнєйчук Микола, Луценко Іван, Ткач Юлія (7-Б), Павлушенко Вікторія та Існюк Леся (4-А), Ренкас Анна та Павленко Владислава (4-Б), Завакевич Влада (4-В), Шатило Едуард (3-А), Романчук Марина, Гайченя Лідія та Островська Вікторія (10-А), Новак Назарій (10-Б), Ходюк Олександр, Мостепанюк Марина, Харипончук Катерина та Мітрофан В’ячеслав, Дубицька Ірина (11-Б), Бреслаш Аліна (8-А).

Диплом за І місце у номінації «Учень року» отримали: Скрит Маргарита та Редько Люба (4-Б), Орищук Роман (4-В), Жолнерчук Олександра (3-Б), Карповець Олена та Ястремський Максим (5-В), Козачок Нікіта (7-А), Ярошовець Вероніка та Талах Вікторія (7-Б), Саленко Поліна (5-Б), Стельмашенко Дар’я (5-А), Черних Еліна (8-А), Савченко Олександр та Курильчук Богдан (9-А), Новак Ілля, Козловець Тимур та Козловець Юлія (9-Б), Нарот Оксана (10-А), Дорошенко Ілона та Басюк Влад (10-Б), Онищук Олена (11-А), Васильчук Алекс (11-Б), Ковальчук Максим (10-А), Яроменко Андрій та Курбеко Денис (9-А).

Переможці у номінації «Творчість» – учні, які брали участь у різноманітних конкурсах малювання та декоративно-прикладного мистецтва: Дола Анастасія (5-Б), Баланчук Віта та Гудзь Інга (8-А), Гур’єва Дар’я (5-В), Горпинич Анна (6-Б), Олійник Поліна та Мельник Олександра (3-Б), Макарчук Дарина (10-А).

У номінації «Спорт» ІІІ місце посіли: Грунковський Артур (9-Б), Тимощук Олександра та Ястремський Ярослав (9-А), Грунковський Дмитро (7-А), Яценко Владислав (7-Б), Гергало Микола та Існюк Вікторія (11-А), Дола Павло та Покальчук Дмитро (10-А), Стрелюк Дмитро (8-Б), Селіщев Артем (5-А), Демидюк Вадим (4-Б), Демиденко Владислав та Русин Роман (4-В), Фаткулін Микола, Окуліч Ярослав та Жеребило Максим (4-Б), Примак Максим та Петрович Петро (3-Б).

Диплом за ІІ місце отримують: Паламарчук Олександр, Демиденко Станіслав та Урбанський Дмитро (11-А), Бондаренко Павло, Чижевська Аліна та Сапожніков Владислав (10-В), Кіріченко Артем та Мельник Діана (10-Б).

І місце: Бевзюк Володимир та Мещук Назарій (11-А), Гайченя Андрій та Лисицький Ігор (10-Б), Левченко Євгеній (9-Б).

За традицією також подякою привітали спонсорів: Ніколайчука Олександра, Омельчука Олега, Градового Володимира, Курбека Артема, Бондаренка Івана, Окуліч Анатолія, Існюк Оксану, Кравченка Руслана, Гарбовського Валерія.

Серед кращих класів три номінанти: 5-Б, 6-А та 9-А. Також на сцену були запрошені старости, активісти та класні керівники цих класів. А 9-Б клас третій рік підряд є найкращим. Цього року вони також переможці серед 8-11 класів.

Також цього року з’явилась нова номінація «Лідер», у ній 8 учнів:

  1. Залевський Назар (9-А)
  2. Примак Олександр (9-А).
  3. Торгонська Анастасія (9-Б).
  4. Русанова Валерія (9-Б).
  5. Окуліч Володимир (10-А).
  6. Мосейчук Юлія (10-Б).
  7. Грабовська Валерія (11-Б).
  8. Павленко Вікторія (6-А).

Директор гімназії Рябой Євгеній привітав найкращих учнів гімназії 2018-2019 навчального року: Черних Ксенія та Мельниченко Вікторія (4-А), Павленко Вікторія (6-А), Сапожнікова Роксолана та Коломієць Олександра (8-А), Майгун Софія, Градова Аліна та Рябой Олександра (6-А), Курельчук Анна (7-А), Ямчинська Лілія (7-Б), Русанова Валерія (9-Б), Примак Олександр (9-А).

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

 

Залишити коментар