На комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС обговорили ліквідацію наслідків горіння бочки з отрутохімікатами

10 травня відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олевської РДА.

На засідання були присутні міський голова Олег Омельчук, голова Олевської РДА Дмитро Лазаренко, начальник управління економічного розвитку, інфраструктури, містобудування та з питань цивільного захисту РДА Леся Рудницька, відповідальний секретар комісії Дмитро Невойт, начальник Олевського районного сектору управління ДСНС Віктор Стужук, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ольга Островська, головний лікар КНП Олевський ЦПМД Олена Вишенвська,  начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олевського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олена Коц та ін.На засіданні було розглянуто одне питання  – ліквідація наслідків горіння (хімічної реакції) бочки з отрутохімікатами по вулиці Свято-Воздвиженська 47 б, в м. Олевськ.

В ході обговорень, з урахуванням пропозицій та зауважень, присутніми членами комісії було прийняте рішення: класифікувати подію, як надзвичайна ситуація об’єктового рівня за кодом 10410 – надзвичайна ситуація у наслідок наявності у ґрунті шкідливих (забруднюючих) речовин понад гранично допустимої концентрації; після перезатарення непридатних до використання пестицидів та агрохімікатів додатково провести дослідження проб питної води в колодязях на вміст пестицидів навколо місця події.