Учні Кишинської ЗОШ подарували іграшки дитячому відділенню

Учні Кишинської ЗОШ разом з директором Сергієм Краченком та викладачами відвідали Олевську лікарню, а саме дитяче відділення з благодійною акцією – «Дитина-дитині».

Протягом 6 місяців учні Кишинської школи, починаючи з 4 класу, проводили шкільні дискотеки, під час яких збирались гроші. Орієнтовної суми не було, кожен приносив коштів скільки міг.

Зібравши певну суму, школярі вирішили витратити їх на благодійність, а саме закупити іграшки для ігрової кімнати дитячого відділення.

Під час зустрічі з маленькими пацієнтами лікарні, школярі побажали їм скорішого одужання і вручили іграшки. А дітки, які якраз закінчили процедури скоріше взялися до випробування отриманих іграшок і гралися разом з відвідувачами.

Педіатр дитячого відділення Наталія Хоменко, в свою чергу наголосила, що це дуже добра справа і в наш час мало хто приділяє такому значенню. Також вона подякувала школярам за активність та небайдужість до дітей.