Почесні гості привітали Олевськ з Днем міста

В честь святкування 1307-ї річниці Дня народження Олевська привітати приїхали офіційні делегації , народні депутати та почесні гості.

Народний депутат України Володимир Арешонков привітав олевчан зі святом, нагородив подяками та сучасними засобами зв’язку:  вихователя ЦРД №1 «Зірочка» Марію Стукало, приватного підприємця Петра Осипчука, водія шкільного автобуса відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Володимира Курильчука, заступника директора Олевської гімназії Анатолія Шинкаря, депутата Олевської міської ради Станіслава Бідюка, приватного підприємця Назара Ковальчука, завідуючу терапевтичним відділенням КУ «Олевська центральна лікарня» Ольгу Демкович, директора ЗОШ №3 Раїсу Бабич.

Також Володимир Юрійович вручив телевізор та необхідні для роботи засоби Олевському військкомату. І наостанок, додав, що дарує олевчанам виступ гурту Rumbero’s.

Президент благодійного фонду Сергія Пашинського Руслана Пашинська вручила Олевському інклюзивно-ресурсному центру сертифікат на суму 10 000 грн., а Олевському ЦХЕТУМу подарувала швейну машинку та також сертифікат на суму 10 000 грн.

Голова Олевської РДА Дмитро Лазаренко та голова райради Віктор Троц привітали всіх з Днем народження міста та вручили сертифікат на суму15 000 грн. для Олевського центру реабілітації дітей з інвалідністю на придбання обладнання для сенсорної кімнати.

Депутат Житомирської облради Сергій Крамаренко привітав з 1307 річницею місто Олевськ та побажав жителям міцного здоров’я, удачі, фінансової стабільності і великих досягнень у житті. Грамотою Житомирської обласної ради нагородив заступника директора з навчально-виховної роботи Олевської ЗОШ №3 Ірину Мельник та тренера-викладача з вільної боротьби Олевської ДЮСШ боротьби Петра Вальчука.

Подяками Житомирської обласної ради та грошовими преміями були нагороджені: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та будівництва Олевської міської ради Тетяна Кизилова, директор ДП «Будпослуги №2» Петро Козловець, художній керівник Олевського будинку культури Олена Бреслаш , провідний методист Олевського будинку культури Ігор Васильчук, провідний спеціаліст відділення комплектування та призову Олевського районного військового комісаріату Галина Симончук, бухгалтер ЦРД №1 «Зірочка» Олевеської міської ради Зінаїда Остапчук.

Також Сергій Михайлович вручив сертифікат від Житомирської облради Олевському центру реабілітації дітей з інвалідністю на придбання електростимулятора м’язів.

Голова аграрної партії Володимир Федоренко привітав олевчан з Днем міста та додав: «Олег Васильович, за Ваші часи Олевська громада позбавляється радянщини. Місто будується, будуються дороги і ми всі змінюємось». Вололодимир Ілліч подарував гостям свята виступ  DJ STARKOV.

Офіційна делегація з Гостомеля також завітала на свято до олевчан. Привітали з Днем міста та вручили пам’ятну ікону. Міський голова Олег Омельчук подарував гостям ляльку-мотанку для їхнього музею.

Народний депутат України Сергій Пашинський  додав, що зворушений дійством, яке відбувалось на Бабиній горі – встановлення рекорду України та подякував за можливість долучитись до святкування Дня міста Олевськ: «Дякую організаторам свята, всім присутнім, тому що ви, без перебільшення, одна із кращих громад країни. Я думаю, що з кожним роком ваша громада буде звучати ще гучніше».

Грамотою Верховної Ради України Сергій Володимирович нагородив голову правління Олевської районної спілки споживчих товариств Ольгу Сороку.

Сучасні телевізори від нардепа отримали: керуючий справами виконавчого комітету Олевської міської ради Юрій Русин, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Альона Ковальчук, заступник міського голови Сергій Мельник, начальник управління земельних відносин Олевської міської ради Наталія Біленець, директор інклюзивно-ресурсного центру Олена Бичинська, в.о. старости с. Зольня Інна Чорна, заступник директора Олевської гімназії Анатолій Шинкар, майстер по озелененню міської ради Сергій Мінюк, головний лікар КНП «Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради Олена Вишневська, заступник директора з виховної роботи Олевської ЗОШ №2 Ніна Тарасевич, працівник бригади благоустрою міської ради Віктор Кручко, спеціаліст захисту дітей Олевської міської ради Наталія Скумін, приватний підприємець Петро Осипчук та директор Олевського кооперативного ринку Олена Розе.

Також Сергій Володимирович подарував всім жителям міста торт вагою близько 200 кг із зображенням герба Олевська і виступ гурту «Скай».

Польська делегація також завітала на урочисту частину свята. Мер Тошека Гжегож Купчик  привітав зі святом жителів міста, подякував за запрошення, за тепле прийняття у 2018 році дітей із Тошека в Олевську. Також побажав всім міцного здоров’я, достатку та подарував картину із зображенням  найвизначніших місць Тошека і Олевська, яку намалювала художниця із їхнього міста. Олег Васильович, в свою чергу, подарував гостю ляльку-мотанку для музею Тошека.

Також міський голова Олег Омельчук  почесними грамотами Олевської міської ради нагородив народного депутата України Сергія Пашинського, народного депутата України Володимира Арешонкова, депутата Житомирської обласної ради Сергія Крамаренка, голову Житомирської обласної організації Аграрної партії  Володимира Федоренка та мера Тошека Гжегожа Купчика.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.