«Розквітни талантами, Олевський мій краю»

29 та 30 травня в Олевському міському будинку культури з метою збереження та популяризації народного, пісенного, фольклорного, музичних мистецтв та обрядів, пошук здібних, обдарованих, талановитих особистостей відбувся фестиваль-конкурс «Розквітни талантами, Олевський мій краю». Захід відбувся за підтримки народного депутата України Володимира Арешонкова. Фестиваль-конкурс пройшов на високому професійному рівні. Конкурс оцінювало компетентне журі у складі: директора Олевської музичної школи Тетяни Тимків, начальника відділу культури Олевської міської ради Ірини Кльоц, директора Олевського ЦХЕТУМу Артема Курбека,  художнього керівника народного гурту «Олевчани» Ігоря Ярошовця, провідного методиста МБК Ігоря Васильчука,  головного спеціаліста відділу культури Інни Горпинич.

Адміністрація відділу культури та Олевського міського будинку культури висловлює подяку усім колективам, що взяли участь у фестивалі. Найкращі колективи та окремі виконавці будуть виступати на заключному гала-концерті, який відбудеться 27 червня 2019 року, де будуть оголошені лауреати та переможці фестивалю.

Відділ культури Олевської міської ради