Олевська ОТГ перемогла у проекті «За життя без сміття»

Олевська міська об’єднана територіальна громада перемогла у проекті «За життя без сміття». До участі були відібрані 29 громад із трьох регіонів: Житомирської, Волинської, Дніпропетровської областей.

Від Житомирської області було подано 9 ініціатив щодо ефективного поводження з відходами, 6 із них перемогли.

Конкурс ідей відбувся у рамках проекту «Покращення якості послуг в сфері управління відходами на муніципальному рівні» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та «Кластеру сталого економічного розвитку GIZ Україна».

Назва нашого проекту: «Впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів у місті Олевську з метою поширення цієї практики на територію всієї ОТГ». Наразі триває доопрацювання проектів-переможців для їх подальшого втілення. Після підписання відповідної угоди громадська організація «Районне товариство охорони природи», що реалізовуватиме проект, отримає фінансування на реалізацію ініціативи.