Всесвітній день батьків

04 та 05 червня 2019 року співробітники Олевського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області начальник Наталія Мельник, старший інспектор Анжела Козловець, фахівець Інна Стожук, фахівець Анна Симончук спільно із працівником відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Тамара Мельчинська, фахівцем Комунальної установи «Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді» Олевської міської ради Валентини Стужук організували захід «Відповідальне батьківство», присвяченому до Всесвітнього дня батьків.

Це свято є офіційною міжнародною подією, закріпленою рішенням на рівні Генеральної асамблеї ООН від 17-го жовтня 2012 року і відзначається щорічно в перший день літа. 1-го червня на підтримку батьків по всьому світу, низкою урядових і громадських організацій багатьох країн проводяться різноманітні заходи, спрямовані на вшанування загальноприйнятих традиційних сімейних цінностей, ролі і значення батьків для всіх поколінь. Основним завданням цього міжнародного дня є повсюдне утвердження цінностей міцної, високодуховної, здорової та  моральної сім’ї.

З підобліковими Олевського районного сектору були обговорені питання, які стосуються інституту батьківства, а саме статус батьків, їх роль в сім’ї та відповідальність, переживання та турботи про підростаюче покоління, вплив особистості батьків на дитину.Бути батьками для своїх дітей, прикладом і беззастережним авторитетом – це високий привілей, адже саме батьки надзвичайно відповідальні за виховання та захист своїх дітей, за їх повний і гармонійний розвиток, за затишок і атмосферу щастя, любові, взаєморозуміння в сімейному колі.

Фахівець Олевського районного

сектору філії ДУ «Центр пробації» у