Перелік об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції у 2019 році

На сесії міської ради, яка відбулась 6 червня, депутати затвердили перелік об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

До даного переліку увійшло 7 об’єктів, період реалізації,яких розпочався  у 2018 році:

1. Реконструкція адміністративної будівлі міської ради під центр надання адміністративних послуг по вул. Володимирська, 2 в м.Олевськ .
  2. Будівництво сучасного центру безпеки громадян по вул. Малікова, 52 в с. Хочине.
  3. Капітальний ремонт (заходи енергозбереження) будівлі дошкільного навчального закладу № 25 «Чебурашка» по вул. Морозова, 3 в с.Зольня .
  4. Капітальний ремонт (заходи енергозбереження) будівлі дошкільного навчального закладу по вул. Сергія Шепетька, 18 в с.Сущани .
  5. Капітальний ремонт (заходи енергозбереження) будівлі Лопатицької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Гагаріна, 50 .
  6. Капітальний ремонт (заходи енергозбереження) будівлі Замисловицької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Княгині Ольги, 3.
  7. Капітальний ремонт дороги по вул. Космонавтів в м. Олевск.
  8. Будівництво водопровідних мереж по вул. Гагаріна, Матросова, Корольова, Миру, Зоряній в м. Олевськ.

За дане рішення проголосували 24 депутати. “Проти” – Володимир Тимощук, “утримався” Станіслав Бідюк.

Читайте також: Уряд затвердив обсяг субвенції на формування інфраструктури для Олевської ОТГ на 2019 рік.