Продовження тренінгу, організованого в рамках програми «U-LEAD Європою»

21 червня в Олевській міській раді продовжився тренінг, організований в рамках програми «U-LEAD Європою», на тему «Ділова етика та взаємодія з відвідувачами ЦНАП».

Доцент кафедри загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету, тренер компанії NIRAS Олена Ставицька розпочала свій виступ з питання гендеру, який продовжився командною вправою на визначення образу чоловіка та жінки, сформованого у засобах масової інформації.

В рамках тренінгу були опрацьовані теми: стресменеджмент, стресостійкість,  безконфліктне спілкування, алгоритми роботи з конфліктними клієнтами  тощо. Окрім теоретичної частини, було проведено ряд командних вправ та індивідуальних тестів.

Працівники міської ради відзначили професійність та компетентність тренера, а також поділились, що отримані знання та навички застосовуватимуть на практиці.