В Хочині продовжується будівництво амбулаторії

Тривають роботи по будівництву сучасної амбулаторії в селі Хочине. Замовник проекту «Амбулаторія на 1-2 лікаря з житлом в селі Хочине» – Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Підрядник – ПП «Прогрес-Буд».

Міський голова Олег Омельчук особисто відвідав будівництво. З ним також були присутні керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин та начальник юридичного відділу Андрій Кравченко. На місці міський голова також поспілкувався з в.о. старости села Анатолієм Хомутовським.

Будівництво сільської амбулаторії нового типу в селі Хочине відбувається за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів. Наразі тривають зовнішні роботи.

Раніше Олевському Центру первинної медичної допомоги був переданий автомобіль «Renault Duster». Як зазначалося, він обслуговуватиме амбулаторію загальної практики – сімейної медицини села Хочине.