Міський голова Олег Омельчук відвідав Майданський дитячий садочок, де триває ремонт

В селі Майдан триває капітальний ремонт приміщення закладу дошкільної освіти з короткотривалим перебуванням.

12 серпня, після відвідування наради з питань незаконного видобутку бурштину, яку в місті Олевськ провів Президент України Володимир Зеленський, міський голова Олег Омельчук особисто відвідав приміщення дитячого садочка аби побачити як проходять роботи.

З міським головою в Майданському ЗДО також були присутні проектант Іван Охремчук та представник підрядної організації Анатолій Юськов.

Наразі в дитячому садочку ремонтуються стіни, розпочато ремонт стель. Також планується заміна підлоги, заміна електропроводки та освітлення. Роботи виконує ТОВ «СПЕЦРЕМБУДСЕРВІС-А».

Працівники садочка та його вихованці раді таким змінам. Планується, що вже цього року дітлахи користуватимуться новим приміщенням.