Внесення змін до міського бюджету: спрямування субвенцій

На засіданні сесії міської ради було прийняте рішення про внесення змін до міського бюджету. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р., за сприяння народного депутата України Володимира Арешонкова та Радикальної партії Олега Ляшка надійшла субвенція на здійснення заходів, щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, яка спрямовується на наступні заходи:

• Придбання ноутбуків для Олевської ЗОШ № 3 – 25 000 грн.;
  • Придбання ноутбуку для Олевського ЦХЕТУМ – 12 500 грн.;
  • Придбання ноутбуку для Покровської ЗОШ – 12 500 грн.;
  • Придбання ноутбуку для Копищенської ЗОШ – 12 500 грн.;
  • Придбання ноутбуку для Стовпинської ЗОШ – 12 500 грн.;
  • Придбання ноутбуку для Сарнівської ЗОШ – 8 000 грн.;
  • Придбання ноутбуку для Майдан-Копищенської ЗОШ – 9 000 грн.;
  • Придбання ноутбуку для Журжевицької ЗОШ – 8 000 грн.;
  • Капітальний ремонт будівлі Кишинської ЗОШ – 710 000 грн.

Загальна сума субвенції склала 810 тис. грн. З міського бюджету на вищезазначені заходи надійде співфінансування у сумі 24 300 гривень.

З районного бюджету надійшла субвенція у сумі 25 тис. грн. на ремонт терапевтичного відділення лікарні (20 тис. грн.) та придбання вхідних дверей в адміністративне приміщення смт Дружба (5 тис. грн.).

Надійшли кошти й з обласного бюджету. За сприяння депутата Житомирської обласної ради Сергія Крамаренка надійшло 12 000 гривень на придбання елементів (обладнання) для вуличного дитячого ігрового майданчика в смт Новоозерянка.

Від продажу земельних ділянок та пайової участі надійшло до міського бюджету понад мільйон гривень. Вони спрямовуються на наступні об’єкти:

• придбання та встановлення котла в Перганську ЗОШ – 150 000 грн.;
  • придбання газонокосарки для ЦРД №1 «Зірочка» – 8 000 грн.;
  • придбання приміщення котельні с. Зольня – 37 000 грн.;
  • будівництво водопроводу – 172 000 грн.;
  • капітальний ремонт зовнішнього туалету Кишинської ЗОШ – 50 000 грн.;
  • капітальний ремонт огорожі Олевської ЗОШ №3 – 50 000 грн.;
  • Кишинському стаціонарному відділенню на виготовлення ПКД по заміні даху та заміну котла – 200 000 грн.;
  • ДНЗ №10 на придбання м’ясорубки – 20 000 грн.;
  • відділу культури на капітальний ремонт БК с.Копище – 148 642 грн.;
  • капітальний ремонт тротуарів по вул. Пушкінська – 150 000 грн.;
  • відділу освіти за виготовлення ПКД на об’єкт «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям Жубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шевченка, 1 в с.Жубровичі, Олевського району Житомирської області – будівництво» – 35 595 грн. ;
  • капітальний ремонт приміщень Лопатицької ЗОШ – 3 352 грн.

На цьому розгляд відповідного питання не завершився, депутати розпочали обговорення розподілу коштів перевиконання за рахунок збільшення доходної частини за І півріччя 2019 року.