На вулиці Січових Стрільців встановили дитячий майданчик

В Олевську з’явився новий дитячий майданчик. Його було встановлено біля багатоповерхових будинків по вулиці Січових Стрільців (мин. Щорса). Варто зазначити, що на даному мікрорайоні не було засобів для розваг малечі.

Діти із задоволенням граються на новому майданчику, веселяться на гойдалках, вчаться лазити по канату.

Жителі даного району давно чекали на місце, де можна гарно провести час з дітьми. Саме тому вони організувались та долучились до підготовки території під дитячий майданчик.

Олевська міська рада надала техніку та фарбу для якісної підготовки території. Встановлення майданчика фінансувалось з субвенції з державного бюджету. Кошти були спрямовані ще раніше за сприяння народного депутата України Володимира Арешонкова. Втім, довелось декілька разів оголошувати тендер.

За словами голови тендерного комітету Якова Осипчука,  проблема із затримкою в часі виникла через те, що підрядники, які подавали свої пропозиції на тендерний комітет, не відповідали всім вимогам.