Радник з питань комунікації Житомирського ЦРМС з робочим візитом в Олевську

16 серпня до Олевської міської ради з робочим візитом завітав радник з питань комунікації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитро Клименко. Протягом робочого дня разом зі спеціалістом по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ Олевської міської ради Вікторією Загоровською був проведений моніторинг офіційного сайту міської ради та сторінки в соціальній мережі Фейсбук.

Дмитро Клименко відзначив гарно проведену роботу у даній сфері та поділився декількома ідеями та форматами висвітлення, які можуть бути застосовані у повсякденній роботі.

По завершенню зустрічі керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин запропонував відвідати урочище Бабина гора, де екскурсію для присутніх провів керівник Житомирської археологічної експедиції Андрій Петраускас.