День села Покровське: нагороди та цікаві виступи

19 серпня жителі села Покровське відзначали подвійне свято: Спас та День села. Присутні вітали один одного, зичили всього найкращого та насолоджувались концертом.

Цього дня привітати місцевих жителів зі святом завітав керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин. Від Олевської міської ради він вручив подяки та грошові нагороди завідуючій поштовим відділенням Інні Перев’язко, пенсіонерці Надії Налапко, багатодітній матері Оксані Невойт, учаснику АТО Юрію Мидловцю.

Були й інші нагороди та подарунки. В.о. старости села Надія Басюк вручила подарунки односельчанам: найстаршим та найменшим жителям, ювілярам та ін.

У святковому концерті брали участь місцеві виконавці та колективи. Програма заходу була різноманітною та насиченою. Були виконані і народні пісні, і сучасні, виступали дітки та дорослі, дивували присутніх східним танцем та виставами. Крім того, було організовано виставку робіт місцевих майстрів та майстринь.

Для діток свято доповнилось цікавими розвагами та атракціонами.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.