Олевський лісгосп АПК відзначив День працівника лісу

Традиційно, ближче до середини вересня, Україна відзначає День працівника лісу. На території Олевської ОТГ наразі існують 3 підприємства, які офіційно відзначають це свято: «Олевське лісове господарство», «Білокоровицьке лісове господарство», «Олевський лісгосп АПК».

Заступник міського голови Олександр Ніколайчук відвідав Олевський лісгосп АПК, аби привітати присутніх зі святом та побажати успіхів і наснаги у роботі. Від Олевської міської ради подяки та грошові винагороди отримали майстер лісу Корощинського лісництва Павло Мосійчук, завідуюча господарством Надія Лупаїна, а також головний лісничий Віктор Пилипчук.

Свій колектив також привітав керівник підприємства В’ячеслав Колодяжний. Він вручив Почесні грамоти від генерального директора ЖОКАП «Житомироблагроліс» Ігоря Рибинського та грошові винагороди старшому майстру лісу Копищенського лісництва Ігорю Романчуку, майстру лісу Кишинського лісництва Василю Степанчуку, старшому майстру лісу Сущанського лісництва Віктору Ніколайчуку, бухгалтеру Кишинського лісництва Дарії Хромець, майстру лісу Корощинського лісництва Григорію Осипчуку. Подяки та грошові винагороди отримали водії вантажного автомобіля автотранспортного цеху Андрій Козловець, Олександр Гілюк, тракторист автотранспортного цеху Василь Миколайчук, бухгалтер ІІ категорії Раїса Мосюковська, начальник нижнього складу Павло Налапко.

Від директора Олевського лісгоспу АПК В’ячеслава Колодяжного Почесні грамоти отримали старший майстер лісу Орест Процик, інспектор з кадрів Оксана Євтушок, водій пожежного автомобіля автотранспортного цеху Дмитро Павлюк, лісничий Сущанського лісництва Сергій Вовк, головний інженер Едуард Рудницький, водії вантажного автомобіля автотранспортного цеху Анатолій Кравченко, Віталій Корнейчук, головний бухгалтер Тетяна Павлюк, юрисконсульт ІІ категорії Віталій Іскра, тракторист автотранспортного цеху Юрій Мельник, старший майстер лісу Корощинського лісництва Микола Тимощук, водій легкового автомобіля Володимир Коваль.

Слова вітань висловив також заступник голови районної ради Олександр  Ковальчук. Він вручив грамоти від Олевської районної ради та Олевської районної державної адміністрації, а також грошові винагороди лісничому Копищенського лісництва Петру Козловцю та бухгалтеру Корощинського лісництва Оксані Існюк.

Завершилось вручення нагород і відзнак спільним фото.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.