З Днем рятівника!

Шановні працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань!

Громадяни, які роблять внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника. Ваша мужність, відвага, самовідданість допомагає пережити найтяжчі часи на життєвому шляху людини – надзвичайні ситуації та інші лиха.

Сердечно дякую вам за вашу щоденну тяжку працю, особистий внесок у зміцнення безпеки громадян. Бажаю міцного здоров’я, довгих років життя, затишку, достатку та злагоди у домі.

З найкращими побажаннями,
голова Олевської ОТГ                                                      Олег Омельчук