Перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко проведе виїзний прийом громадян в Олевську

У понеділок, 18 листопада 2019 року, перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Володимир Федоренко перебуватиме із робочою поїздкою в Олевському районі, в ході якої проведе виїзний прийом громадян.

Особистий прийом громадян проходитиме з 11 до 14 годин у приміщенні Олевської районної державної адміністрації за адресою :м. Олевськ, вул. Свято – Миколаївська, 4 (2 поверх).

Жителі Олевського району можуть звернутись до керівництва області за допомогою у вирішенні проблемних питань.

На особисту зустріч із Володимиром Федоренком попередній запис обов’язковий за номером телефону: (04135) 2-25-39 або у загальному відділі апарату районної державної адміністрації.