В селі Замисловичі відбулись громадські слухання

У селі Замисловичі 18 листопада відбулись громадські слухання щодо утворення старостинського округу. У сільському клубі зібрались 42 місцевих жителя аби висловити свою думку стосовно порядку денного.

На слуханнях були присутні міський голова Олег Омельчук, його заступник Сергій Мельник, керуючий справами виконавчого  комітету Юрій Русин, в. о. старости села Лариса Бабич, депутат відповідного округу Валентин Торгонський та ін.

Обговорюючи питання щодо створення Замисловицького старостинського округу  з центром у селі Замсиловичі, що складається із сіл Замисловичі, Рудня-Замисловицька, Устинівка та Шебедиха усі всі присутні одноголосно проголосували «за».

По завершенню громадських слухань міський голова Олег Омельчук відповів на всі питання місцевих жителів. Головні питання, які турбують громадян – це стан автомобільних доріг, що проходять через відповідні села, графік руху автобуса до Олевська і назад, ремонт сільського клубу та інші.

Сьогодні, 19 листопада, о 14.00 год. громадські слухання пройдуть у селі Кам’янка.