У Замисловицькій школі продовжується капітальний ремонт

Замиловицька ЗОШ І-ІІІ ст. набуває яскравого та сучасного вигляду. Наразі у закладі триває капітальний ремонт: продовжуються роботи  з ефективної термосанації та фарбування фасаду навчального закладу.

Проект капітальний ремонт (заходи енергозбереження ) увійшов до переліку об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

Загальна вартість капітального ремонту Замисловицької ЗОШ І-ІІІ ст. становить 8 794 099 грн.

Реконструкція закладу розпочалася у 2018 році, тоді ж було замінено та утеплено дах.

В Олевській громаді капітальні ремонти тривають відразу в декількох навчальних закладах. Завдяки такому комплексному підходу до енергозбереження, в школах та садочках стане значно тепліше, а заклади зменшать витрати на опалення.

Читайте також:  Приміщення Лопатицької ЗОШ утеплюється.