Діти Олевщини беруть участь в обласному конкурсі “Новорічна композиція”

На передодні новорічних свят комунальний заклад освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради проводить перший етап традиційного щорічного конкурсу «Новорічна композиція».

Метою такого конкурсу є розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.

Наразі закінчився районний етап конкурсу, далі буде обласний.

До участі у конкурсі запрошувались учні та учнівські колективи закладів середньої та позашкільної освіти.

Даний конкурс проводився у таких номінаціях: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, флористична новорічна картина чи колаж та новорічний подарунок.

Хочеться відзначити, високий рівень підготовки майстерності та естетичної досконалості робіт наших дітей. Маленькі декоративні ялинки, новорічні вінки, будиночки, картини, сніговики, Діди Морози, без перебільшення, були надзвичайно красиві та якісно оформлені. Особливо приємно те, що с таранно робили ці красиві новорічні композиції дітки своїми руками .

Зокрема, серед всіх цих робіт 9 було відібрано для участі у конкурсі в обласному етапі.

Отже, кращими роботами стали: «Зимова казка» Тимощук Софії (Олевська гімназія), «Новорічний вінок» Дробуш Анастасії (ЦХЕТУМ), «Золотий вінок» Корбун Анни (Олевська ЗОШ №2), «Новорічна композиція» Романюк Софії (ЦХЕТУМ), «З Новим роком» Шапорди Кирила (Хмеліський ЗДО «Лісова казка»), «Казковий будинок Діда Мороза»  гурткова робота старшої групи (Олевський ЦРД №2 «Сонечко»), «Ялинка сяє від прикрас» Талах Іван (Юрівська ЗОШ), «Ялинка красуня» колективна робота вихованців старшої групи (Варварівський ДНЗ №12 «Барвінок»), “Новорічна композиція” Липської Юліанни (Дружбівський НВК)  та «Ріжок достатку» Коломієць Олександри (Олевська гімназія).

Усі ці роботи вже відправились до комунального закладу позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради, де вже безпосередньо будуть визначати кращі роботи всієї області.