Юні борці на Волині здобули сім медалей

9-10 грудня у Ковелі проводився традиційний дитячий турнір з вільної боротьби. Як завжди участь у змаганнях взяла велика кількість спортсменів із 20 команд України та двох зарубіжних Польщі та Білорусії.

Команда Олевська була сформована з вихованців ДЮСШ боротьби., тренерів: Юрія Ямчинського, Андрія Кострицького, Миколи Закірова.

Протягом двох днів боротьби найкращий успіх показали вихованці тренера Юрія Ямчинського. Так, Катерина Павленко здобула 4 перемоги і стала чемпіонкою турніру. Також золоті медалі вибороли  Данії Іщенко та Віктор Пилипчук, які перемогли 5 разів своїх суперників.

Друге місце виборов зовсім юний борець Арсен Конта у вазі 21 кг. А бронзові медалі здобули Іван Лук’янчук, Іван Осипчук та Анастасія Легкоступ. Нажаль у боротьбі за третє місце Іван Хлань поступився лише одним балом.