Будівництво сучасного центру безпеки в селі Хочине триває

Будівництво безпекового центру в селі Хочине триває. Вже завершились роботи по накриттю та утепленню даху. Наразі виконуються роботи по влаштуванню мереж.

Так як Олевська ОТГ є найбільшою громадою в Україні за територією, під час надзвичайних чи кризових ситуацій тяжко охопити віддалені села від Олевська. Тому було вирішено на території села Хочине побудувати безпековий центр.

Планується, що він включатиме в себе рятувальну службу та кабінет правоохоронців. Обслуговуватиме такий центр близько 3 тисяч жителів сільської місцевості.

У 2017 році за рахунок державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ було виготовлено проектну документацію по об’єкту «Будівництво сучасного центру безпеки в с. Хочине, Олевського району Житомирської області».

Міський голова Олег Омельчук та його заступник Сергій Мельник відвідав будівництво, щоб подивитися як тривають роботи та на якій стадії будівництво.