Оновлено перелік об’єктів, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції

На сесії міської ради, що відбулася 6 грудня депутати затвердили зміни до рішення «Про затвердження об’єктів, що можуть реалізуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році».

Заступник міського голови Сергій Мельник додав, що зміни вносяться у зв’язку з тим, що на більшості об’єктів, які є у переліку, виконуються зовнішні роботи. Тому через погодні умови було вирішено оновити перелік об’єктів, додавши ті, виконання яких не залежить від погодних умов.
Також він повідомив, що раніше міська рада отримала висновок від Житомирскьої ОДА щодо даного переліку. В Міністерстві розвитку громад дане питання було розглянуто та погоджено зміни до переліку об’єктів.

До попереднього переліку додаються такі об’єкти:

1. Капітальний ремонт ремонт частини приміщень з влаштуванням інклюзивно-ресурсного центру в будівлі ЦРД №2 «Сонечко».
  2. Капітальний ремонт покрівлі будівлі Олевської ДЮСШ.
  3. Капітальний ремонт приміщень (заміна вікон) в Майдан-Копищенській ЗОШ.
  4. Капітальний ремонт приміщення (заміна віконних блоків) Сущанської ЗОШ.
  5. Капітальний ремонт приміщення (заміна вікон) поліклініки КНП «Олевська центральна лікарня».
  6. Капітальний ремонт частини приміщень будівлі Олевського ЦХЕТУМу.
  7. Капітальний ремонт проїзду між вул. Лесі українки та вул. Шкільна в с. Варварівка.
  8. Реконструкція незавершеної нежитлової будівлі під фізкультурно-оздоровчий комплекс з басейном.

Дане рішення депутати одноголосно підтримали  – 19 «за».