Відбувся захід до Дня Святого Миколая

19 грудня в Будинку культури відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая, для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО Олевської ОТГ.

Працівники КУ «ЦСССМ Олевської міської ради» перед початком святкового заходу діткам вручили солодкі подарунки від Олевської міської ради.

Справжнє свято підготували для діток працівники міського будинку культури. Розважали їх улюблені герої мультфільмів, які разом з дітлахами танцювали, співали, водили хороводи та змагалися у конкурсах. Завітав на свято сам Святий Миколай, який також розважав присутніх.

Цього дня свято дійсно вдалося, цьому доказ щирі посмішки на обличчях дітей та сяючі очі, адже під час святкового заходу кожна дитина отримала море позитивних емоцій.