Виконком погодив кандидатуру на посаду завідувачки Олевської центральної аптеки №32

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 27 грудня, було прийнято рішення про погодження кандидатури на посаду завідувачки комунального підприємства «Олевська центральна аптека № 32» Олевської міської ради.

Одноголосно члени виконавчого комітету погодили кандидатуру Лариса Денисюк. Контракт з керівником міському голові Олегу Омельчуку доручили підписати на 5 років.

Денисюк Лариса Анатоліївна народилася 8 серпня 1971 року в селищі Нові Білокоровичі Олевського району Житомирської області.

Має повну вищу освіту – у  1993 році закінчила Львівський ордена Дружби народів державний медичний інститут за спеціальністю фармація та одержала кваліфікацію спеціаліста-провізора.

12 квітня 2019 року Денисюк Лариса Анатоліївна одержала сертифікат провізора – спеціаліста № 434, виданий атестаційною комісією при Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, яким їй підтверджено фах провізора – спеціаліста за спеціальністю «Організація і управління фармацією».

Загальний стаж роботи Лариси Анатоліївни становить 26 років 01 місяць 21 день, з них  понад 8 років – на керівних посадах.

Трудову діяльність Денисюк Л.А. розпочала в серпні 1993 року на посаді провізора-інтерна Олевської центральної районної аптеки № 32.

В даній установі Лариса Анатоліївна працювала до 21 квітня 2005 року на посадах: провізора-аналітика, завідуючої рецептурно-виробничим відділом, виконуючої обов’язки заступника завідуючого ЦРА № 32, завідуючої ДКП «Олевська центральна районна аптека № 32».

З жовтня 2005 року по вересень 2008 року Лариса Анатоліївна працювала на посаді провізора Олевської центральної районної лікарні.

З вересня 2008 року по червень 2013 року – на посаді провізора, з червня 2013 року по серпень 2014 року – на посаді провізора вищої категорії в КП «Олевська ЦРА № 32».

З вересня 2014 року по грудень 2019 року Лариса Анатоліївна працювала  на посаді завідувачки аптекою № 1 ФОП Лугина І.В. (м. Олевськ).