Переможці Всеукраїнського обласного конкурсу “Новорічна композиція”

Нещодавно на базі комунального закладу позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

На конкурс були представлені роботи дітей Олевської громади за сьома номінаціями.

За висновками журі переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» стали: Коломієць Олександра, учениця 9 класу Олевської гімназії (номінація «Новорічний подарунок»), вихованці старшої групи Олевського ЦРД №2 «Сонечко» (номінація «Сюжетна композиція»), Романюк Софія, вихованка Олевського ЦХЕТУМу та Шапорда Кирил, вихованець Хмелівського ЗДО (номінація «Новорічна композиція»), вихованці Варварівського ДНЗ №12 «Барвінок» (номінація «Стилізована ялинка»), Дробуш Анастасія, вихованка Олевського ЦХЕТУМу та Корбун Анна, учениця 6 класу Олевської ЗОШ №2 (номінація Новорічний вінок»), Тимощук Софія, учениця 7 класу Олевськї гімназії (номінація «Флористична новорічна картина чи колаж»).

Переможці були нагороджені дипломами управління освіти і науки Житомирської ОДА.