У Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки

Управління Державної казначейської служби України  в Олевському районі Житомирської області повідомляє.

З 01.01.2020 у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету (далі – рахунки за надходженнями), рахунки ля зарахвання єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування відкриті відповідно  до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN, який налічує 29 знаків.

Кошти що надходять на недіючі рахунки як “нез’ясовані надходження” повертаються банківським установам через які здійснювалася оплата. Змінені реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів  розміщено на  Веб – сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області  Веб – порталу Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua.