В селі Журжевичі відбулись громадські слухання

29 січня в селі Журжевичі відбулись громадські слухання, щодо утворення старостинського округу. В залі зібрались 50 активних жителів села, аби висловити свою думку щодо даної події.

На громадських слуханнях також були присутні міський голова Олег Омельчук, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, в.о. старости  Марія Мойсієнко, депутат відповідного округу Анатолій Мінич та ін.

Питання щодо створення Журжевицького старостинського округу Олевської міської об’єднаної територіальної громади Житомирської області з центром в селі Журжевичі,  що складається з сіл Журжевичі та Рудня, місцеві жителі ухвалили одноголосно.

По завершенню слухань міський голова Олег Омельчук поспілкувався з місцевими мешканцями та відповів на усі питання, які найбільше турбували присутніх.

А вже після всіх обговорень в. о. старости Марія Мойсієнко звітувала перед своїми жителями. Про це читайте незабаром на нашому сайті.