Оголошуєтся конкурс з визначення виконавця послуг з обслуговування та ремонту мереж вуличного освітлення населених пунктів Олевської ОТГ

Конкурс проводиться конкурсною комісією Олевської міської ради.

Контактна особа: секретар конкурсної комісії – Бородавко Ніна Анатолівна, провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення міської ради,   тел.068 894 9890.

Найменування об’єкта: обслуговування та ремонту мереж вуличного освітлення населених пунктів Олевської ОТГ

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій – Житомирська обл., м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, загальний відділ міської ради;

Кінцевий  строк подання конкурсних пропозицій  – до  10 год. 00 хв. 10.03.2020 р.

Місце проведення конкурсу, та розкриття конкурсних конвертів: 11001, Житомирська обл., м. Олевськ вул.Свято-Миколаївська, 4 мала зала.  10.03.2020 р.  11 год. 00 хв.