На сесії виділили 195 тисяч гривень матеріальної допомоги жителям громади

На черговій сесії міської ради, яка відбулась 20 лютого, було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги. До міської ради звернулося 37 жителів з проханням надати матеріальну допомогу.

Більшість звернень стосуються допомоги на лікування: семи особам виділяють кошти за укладений контракт із ЗСУ, 30 особам – на лікування себе або дитини.

Загальна сума матеріальної допомоги, виділеної на 51 сесії міської ради становить  195 тисяч гривень. За допомогою звертались жителі населених пунктів: Олевськ, Обище, Забороче, Юрове, Артинськ, Тепениця, Варварівка, Кам’янка, Лопатичі, Рудня-Озерянська, Перга, Зольня, Калинівка, Кишин, Сердюки, Зубковичі, Корощине, Хочине, Хмелівка, Копище.

Всі присутні депутати, а також міський голова Олег Омельчук одноголосно прийняли рішення.