Сюжет телеканалу Рада про Олевську лікарню

Парламентський телеканал Рада випустив спецрепортаж про проблемні питання Олевщини, зокрема майбутнє КНП “Олевська центральна лікарня”. Головний лікар Олег Казюк розповів про діяльність Олевської лікарні та ознайомив журналістів та команду народного депутата Арсенія Пушкаренка з матеріально-технічним оснащенням медичного закладу. Народний депутат України Арсеній Пушкаренко підтримав рішення Олевської міської ради про включення Олевської лікарні до переліку опорних лікарень в Житомирській області та особисто направив депутатські звернення до Міністра охорони здоров’я, голови комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, начальника Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Муколи Суслика з вимогою переглянути рішення уряду та включити Олевську лікарню до переліку опорних лікарень в Житомирській області.