В міській раді відбулась нарада щодо публічних закупівель

5 березня в приміщенні міської ради відбулась нарада за участі заступника міського голови Якова Осипчука, начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності Віри Дорош, начальника фінансового відділу Катерини Горпиніч, начальника управління Державної казначейської служби України в Олевському районі Житомирської області Інни Федорчук, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Валентини Кравченко та бухгалтерів відділів та установ громади.

Головним питанням наради було нововведення щодо проведення тендерних торгів та публічних закупівель.

Валентина Кравченко детально розповіла про публічні закупівлі та акцентувала увагу на головних змінах, які відбудуться цього року.

19 квітня 2020 року вводиться в дію нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі». Нова редакція Закону розмежовує, у тому числі в часі, функції уповноваженої особи і тендерного комітету в частині їх відповідальності за організацію закупівельної діяльності замовника. Крім того уповноважені особи мають пройти спеціальне онлайн тестування.

Інна Федорчук окремо зупинилася на строках оприлюднення документів та розмірах штрафів за неопубліковані документи.

Віра Дорош повідомила присутнім, що є можливість пройти навчання в Олевську та запропонувала бажаючим записатися.