До відома підприємств, установ, організацій, військових частин та фізичних осіб – підприємців

Звертаємо Вашу увагу на те, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 р. № 175-р «Про передачу у 2020 році частини бюджетних призначень Міністерству соціальної політики» було прийнято рішення про передачу частини бюджетних призначень, передбачених у 2020 році Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у загальному фонді державного бюджету за програмою 1201280 “Доплати працівникам за роботу у зоні відчуження та громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” у сумі 620 403,9 тис. гривень (видатки споживання), Міністерству соціальної політики на бюджетну програму 2501200 “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.
За станом на 24.03.2020 в область надійшов паспорт бюджетної програми за КПКВК 2501200 “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, в якому передбачені видатки на вказані цілі.
Враховуючи викладене, доводимо до Вашого відома, що здійснення доплат за роботу у зоні відчуження, надання щорічної та додаткової відпусток, збереження заробітної плати у разі переведення на нижчеоплачувану роботу та у зв’язку з відселенням громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюється відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 № 936, тобто залишається механізм оплати за вказаним напрямом, який діяв до 01.01.2020.

УП та СЗН Олевської РДА