В Олевському районі проводяться перевірки щодо дотримання карантинного режиму

За рішенням комісії ТЕБ та НС в Олевському районі тривають моніторингові обстеження об’єктів щодо дотримання карантинних та протиепідемічних заходів робочими групами у складі представників  Держпродспоживслужби, Нацполіції та органів місцевого самоврядування.  Під час проведення заходів   протягом квітня місяця перевірено 231 об’єкт, складено 20 протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності та надано 23 попередження суб’єктам господарювання щодо дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів з  метою запобігання поширення COVID-19.

При проведенні рейдів виявляються наступні порушення:

– відсутні дезінфікуючі засоби і не проводиться поточна дезінфекція;

– неякісно проводиться вологе прибирання;

– відсутні засоби індивідуального захисту у працівників;

– відсутні антисептики для рук продавців та відвідувачів;

– харчові продукти на торгівельних прилавках у відкритих упаковках, незахищені від забруднення;

– не дотримуються обмеження щодо кількості відвідувачів та дистанція між ними.

Якщо виявляються випадки ухиляння від виконання карантинних та протиепідемічних заходів, можна інформувати Олевське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області (номер телефону 2-18-60)  та територіальні органи поліції  для складання протоколів про адміністративне правопорушення. Сума штрафу для фізичних осіб становить від 17 до 34 тисяч гривень, для юридичних – до 170 тисяч гривень.

        

Громадяни, будьте свідомими та відповідальними і пам’ятайте, що залишатись удома, мити руки та тримати дистанцію – ці прості правила,  які допоможуть зберегти одне одного. Будьте здорові!

Начальник Олевського районного управління

Головного управління Держпродспоживслужби

в Житомирській області

Людмила КОЗЛОВЕЦЬ

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту