Колектив Олевської ЗОШ №3 перерахував на купівлю дихального апарату майже 25 тисяч гривень

Продовжується збір коштів на дихальний апарат для комунального неприбуткового підприємства «Олевська центральна лікарня». Станом на 24 квітня на рахунок лікарні надійшло понад 197 тисяч гривень.

До збору коштів долучаються підприємства громади, колективи державних та приватних закладів та установ, профспілки, небайдужі громадяни.

Не залишився осторонь й колектив Олевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. У березні на рахунок лікарні від ЗОШ №3 надійшло 2 тисячі гривень. А вже цього місяця колектив Олевської ЗОШ №3 зібрав та перерахував на придбання дихального апарату для лікарні 22 833 гривень.

У випадку подальшого поширення коронавірусу, погіршення стану хворих, дихальні апарати будуть вкрай необхідні. Після завершення пандемії їх будуть використовувати у лікарні й надалі у реанімаційному та інших відділеннях лікарні.

Олевська міська рада висловлює щиру вдячність всім, хто долучається до збору коштів.

Варто зазначити, що окремо 280 тисяч гривень було перераховано Олевською міської радою. За ці кошти вже придбано дихальний апарат для лікарні. Також за 10 днів 215 800 гривень зібрали місцеві підприємці для придбання апарату штучної вентиляції легень.

Реквізити:

КНП «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради

ЄДРПОУ 01991872

Рахунок № UA543117440000026001055829824

(рахунок відкрито в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»)

Призначення платежу: придбання дихального апарату