Роз’яснення стосовно звільнення директора ДЮСШ

В мережі Фейсбук поширюється недостовірна та спекулятивна інформація стосовно звільнення директора КУ «Олевська дитячо-юнацька спортивна школа» Валерія Шапорди.

Олевська міська рада офіційно повідомляє, що директора КУ «Олевська дитячо-юнацька спортивна школа» звільнено у зв’язку із закінченням дії контракту 30 квітня 2020 року.

Згідно офіційних документів, 1 травня 2015 року голова Олевської районної адміністрації Василь Невмержицький підписав контракт з директором КУ «Олевська дитячо-юнацька спортивна школа» Олевської районної ради терміном на 5 років.

Пізніше новим органом управління відповідної комунальної установи стала Олевська міська рада.

30 квітня 2020 року Валерій Шапорда, відповідно до Кодексу законів про працю, звільнений з посади директора КУ «Олевська дитячо-юнацька спортивна школа» у зв’язку з закінченням терміну дії контракту. Цього ж дня Валерій Шапорда ознайомлений з розпорядженням.

Найближчим часом очікується призначення керівника КУ «Олевська дитячо-юнацька спортивна школа».

Олевська міська рада просить користувачів мережі Інтернет не поширювати недостовірну інформацію та довіряти виключно офіційним джерелам. Документи додаються.