КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради» інформує

На сьогодні, в цей непростий час, у роботі з сім’ями, які потребують особливої соціальної підтримки, в період карантину виникла потреба у наданні дезінфікуючих засобів.

Впродовж карантину  комунальною установою  «центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» були здійснені візити  у 54 сім’ї, в яких проживає 114 дітей, які перебувають у скалдних життєвих обставинах. 3 сім’ї, у яких7 дітей, з яких 3 дітей перебувають в інтернатних закладах. Сім’ї були забезпечені інформаційними довідками щодо дотримання заходів в період карантину та антисептичними засобами та засобами індивідуального захисту, а саме: засоби дезінфекції, господарське мило, дитяче мило, медичні маски та медичні рукавиці.