Підприємство з Олевської ОТГ виграло тендер на виготовлення захисних масок від Програми «U-LEAD з Європою»

Міжшкільний ресурсний центр «Мрії в дії» Баранівської ОТГ, підприємство «Імпульс» з Олевської ОТГ та ФОП Марченко із села Пряжево виграли тендери на виготовлення захисних масок від Програми «U-LEAD з Європою».

Програма «U-LEAD з Європою» через грантову угоду з Карітас замовить  виготовлення не медичних масок швейними підприємствами, що знаходяться в невеликих громадах.

«Громади сьогодні на передовій боротьби із пандемією. І Програма підтримує громади консультаціями та замовляючи такі товари у підприємств невеликих ОТГ. Наразі у трьох громадах бізнес отримає замовлення та матиме ресурси для роботи», – наголошує Василь Невмержицький, керівник Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Крім того, Представництво ЄС в Україні та п’ять держав-членів ЄС – Німеччина, Швеція, Данія, Польща та Естонія – через Програму «U-LEAD з Європою» до кінця травня передадуть для медзакладів 936 ОТГ гумдопомогу для боротьби із розповсюдженням коронавірусу.