Cпортивний інвентар за призові місця у конкурсах “Краща спортивна громада Житомирщини”

25 травня відбувся огляд спортивного інвентарю, який було закуплено за кошти, виділені Житомирською обласною радою, за зайняті призові місця Олевською ОТГ в щорічних конкурсах – «Краща спортивна громада Житомирщини» (2018-2019 рр.)

Керівник проектів «КСГЖ 2018-2001 рр.» від Олевської ОТГ, голова Олевської МО ВФСТ «Колос» Володимир Рабош разом з керівниками спортивних організацій, показав сучасний спортивний інвентар, придбання якого стало можливо за рахунок вагомих досягнень Олевських спортсменів на обласній, всеукраїнській, європейській та світовій аренах, а також за рахунок проведення прекрасних спортивно-масових заходів в громаді, організованих керівниками спортивних організацій та установ Олевської ОТГ.

Так, для Олевської ДЮСШ боротьби (директор Володимир Попков) придбано килим для боротьби 8 м * 8 м  з матами ППЕ, комплект манекенів борцівських з ногами та рухомими руками – 4 шт., комплект: штанга 100 кг та лава для жиму, покриття для боротьби 10,4 м * 19,4 м,  комплект «шведська» стінка металева з турніком-брусами та канатом.

Для «Спортивного клубу Олевськ Тхеквондо ІТФ «Фенікс» (керівник Ігор Попов) – дві сучасних фітнес-станції, боксерські жилети тренера, жилети для тхеквондо по 2 шт., мішки боксерські – 2 шт., дві пари лап.

Олевській МО ВФСТ «Колос» для розвитку футболу в громаді, було закуплено 20 комплектів сучасної футбольної форми з символікою Олевська, м’ячі футзальні – 4 шт.,  м’ячі футбольні фірми «Selekt» – 3 шт. та 3 футбольних оригінальних мячі ФІФА  та 4 комплекти сіток на міні-футбольні та футзальні ворота та комплект на футбольні ворота

Для спортивного клубу «ММА» із змішаних єдиноборств придбано оригінальні сучасні кімоно – 2 шт. та маківари.

Окремо хотілося б звернути увагу на тренера спортивного клубу “ММА” Андрія Кондратюка, який крім вагомих досягнень своїх вихованців на обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірах за власний рахунок та рахунок небайдужих меценатів, відремонтував спортивну залу для тренувань та придбав велику кількість сучасного якісного спортивного інвентарю для змішаних єдиноборств. Безкоштовно Андрій Борисович проводить і тренування для своїх вихованців.