Засідання виконавчого комітету у оновленому складі

Сьогодні, 29 травня, відбулось засідання виконавчого комітету Олевської міської ради в оновленому складі. Раніше на черговому засіданні сесії ради було прийнято рішення про внесення змін до рішення І сесії Олевської міської ради VІІ скликання від 23.01.2017 року № 16 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету», у якому йдеться про затвердження персонального складу виконавчого комітету.

Депутатами було вирішено вивести зі складу виконавчого комітету в.о. старости с. Зубковичі Мирончук Марину Василівну та в.о. старости Калинівка Яковчука Олега Володимировича та ввести до складу виконавчого комітету міської ради діловода с. Зубковичі – Павленко Ольгу Миколаївну та діловода с. Калинівка Назарчук Надію Вікторівну.

Вже на даному засіданні виконкому рішення приймались у оновленому складі.

Міський голова Олег Омельчук привітав вищезгаданих членів виконавчого комітету і розпочав засідання.