Офіційне нагородження відкритої Першості Олевської ОТГ з футзалу

7 червня в Олевську на стадіоні “Колос” відбулось офіційне нагородження відкритої Першості Олевської ОТГ з футзалу. На урочистій церемонії були присутні заступник Олевського міського голови  Олександр Ніколайчук та голова Олевської МО ВФСТ “Колос” Володимир Рабош, які відзначили переможців.

За результатами відкритої Першості, перше місце посіла команда «Спарта» (с. Кисоричі), друге – «Штурм» (м. Олевськ), а третє місце зайняла команда «Тризуб» із с. Тепениця.

Олександр Ніколайчук щиро привітав спортсменів та пожав командам досягати нових звершень та перемог.

Після привітань Олександр Ніколайчук разом з Володимиром Рабошем відзначили фіналістів відкритої Першості Олевської ОТГ  – кубком, медалями, спортивним інвентарем та грамотами.