До уваги учасників АТО

Постраждалі учасники Революції Гідності, учасники АТО, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни можуть скористатися безкоштовними послугами з проходження психологічної реабілітації у санаторно-курортних закладах.

Охочі можуть обрати санаторно-курортний заклад, який відповідає вимогам, строки проходження реабілітації.

На строк проходження реабілітації забезпечуються безкоштовним проживанням та харчуванням.

Послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції надаються безкоштовно.

Для отримання послуги із психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається із заявою довільної форми до управління праці та соціального захисту населення Олевської районної державної адміністрації, кабінет №7 .

До заяви додаються:
посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;
документ, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення;
паспорт громадянина України.

Для уточнення інформації, ви можете звернутися до УПСЗН Олевської райдержадміністрації на телефон «Гарячої лінії» 2-17-70