Оголошення про передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Олевської ОТГ

Балансоутримувач: відділ культури Олвеської міської ради

Характеристика об’єкта оренди: приміщення в нежитловій будівлі сільського будинку культури, загальною площею 14,8 м кВ, розташоване за адресою: вул. Сергія Шепетька, 15-А, с. Сущани, Олевського району, Житомисрької обл.., ринковою вартістю – 26 519 грн.

Цільове використання об’єкта оренди, запропоноване ініціатором для здійснення торгівельної діяльності (заявником на право оренди можуть бути запропоновані інші варіанти використання даного приміщення). Орендна плата розраховується згідно Методики розрахунку орендної плати за майно Олевської ОТГ, орендна ставка – 18%, стартова орендна плата становить 398 грн.

Відділ культури Олевської міської ради приймає заяви про намір взяти майно в оренду протягом 10 робочих днів з дня наступного після розміщення оголошення. Заяви про намір взяти в оренду майно подаються в довільній формі за адресою: вул. Свято-Миколаївська,34, м. Олевськ,11001, Житомирської обл