З Днем незалежності України!

Шановні жителі Олевської громади!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

День за днем, розбудовуючи нашу державу, ми створюємо здоровий патріотичний клімат та закладаємо фундамент впевненості у майбутньому для підростаючого покоління.

Символом незалежної України є Державний Прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Його барви – блакить неба й зерновий лан символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Такі важливі свята допомагають нам не лише прославляти свою землю, а й згадувати яку ціну ми заплатили за незалежність нашої держави та яких втрат зазнали у цій нелегкій боротьбі. Тож, нехай наші серця з кожним днем все більше наповнюються гордістю за Україну, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З нагоди свят щиро бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів  у всіх справах та починаннях заради процвітання незалежної України. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави.

З найкращими побажаннями,
голова Олевської ОТГ                                                                     Олег Омельчук